IDM engineering

Priešgaisrinės sistemos

Pramoniniuose ir administraciniuose objektuose, priešgaisrinės sistemos griežtai reglamentuojamos pagal gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų projektavimo ir įrengimo taisykles.

Pirmuoju etapu turi būti padaromas gaisrinės saugos projektas. Proje​ktuojant numatoma, kokios yra galimybės gesinti pastatą, ar jis yra arti kitų pastatų, kokia jo paskirtis, kokie privažiavimo keliai ir kt. Taip pat jame yra nurodyta, kurio tipo priešgaisrinė signalizacija yra reikalinga.

Individualiame name projektas nėra reikalingas, nes tokio objekto nereikia priduoti ugniagesiams. Žinoma ir be projekto, gaisro aptikimo sistema turi atitikti visus reikalavimus ir rekomenduotina ją turėti. Mūsų komanda visada Jums padės išsirinkti geriausią, priimtiniausią variantą, pritaikys sistemą pagal gyvenimo įpročius, suteiks garantiją ir viską sumontuos. ​Pirmenybę geriau reikia teikti laidini​ai sistemai, kuri yra prijungiam​a prie namo signalizacijos ​centralės.​, tokia sistema taupo pinigus, užtikrina mažesnius aptarnavimo periodus.