IDM engineering

Apsaugos sistemos

Daugelis klientų mano, kad apsaugos sistema susideda tik iš signalizacijos, bet tai nėra teisinga mąstysena...

Objekto apsaugos sprendimas, tai visapusiškas kompleksinis darinys, kurį gali sudaryti apsaugos signalizacija, priešgaisrinė apsauga, vaizdo kameros, priešgaisrinė sistema, praėjimo kontrolė, ir daugybė kitų saugos sprendimų. Visų šių sprendimų paskirtis – apsaugoti savininko turtą, privatumą, gyvybe ir sveikatą. Geriausias laikas galvoti apie apsaugos sistemos norimas funkcijas, patogumus ir vartotojų poreikius, pirminio projektavimo etape. Tuomet elementariai planuojamas visas silpnų srovių grandynas, dėliojamos vizualizacijos vidaus ir išorės apdaila. Atlikus šiuos darbus galima susiplanuoti kaip bus vedžiojama visa reikalinga instaliacija. Žinoma šių darbų neatlikus, galima rinktis ir bevielius apsaugos sprendimus, tačiau tokia įranga brangesnė, o jos aptarnavimas sudėtingesnis, nes kartais reikia keisti senkančius elementus, patikrinti signalo kokybę ir atlikti kitus sistemos aptarnavimus.

Męs diegiame tik patikimų ir sertifikuotų gamintojų įrangą ir siūlome šiuos gamintojus.

Signalizacijos sistema “INIM”

Platus Inim Electronics gaminių spektras leidžia automatizuotai kontroliuoti ir saugoti individualių, komercinių ir institucinių pastatų erdves, technologijas derinant su moderniu dizainu. Įmonės inovacijos skirtos patogiam jų valdymui, bei nuolatiniam naudojimui.

Inim apsauginės sistemos apima viską ko reikia: tiek minimalias sistemas individualių gyvenamųjų patalpų apsaugai, tiek įstaigoms skirtus gaminius.

Centralės, judesio PIR ir mikrobanginiai davikliai, valdymo klaviatūros, GSM sistemos nuotoliniam valdymui, belaidės sistemos.

Apsauginė sistema “DSC”

Ši apsauginė signalizacija sukurta taip, kad užtikrintų sistemos lankstumą, nesudėtingą valdymą ir patikimą apsaugą namams ir biurams.

“Paradox” apsaugos sprendimai

Puikiai žinomos, populiarios ir laiko patikrintos apsaugos sistemos Paradox Jūsų namų ar įstaigos turto saugumui.

Visada patariame rinktis patikimų gamintojų įrangą ir apsaugos sistemų montavimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams, kurie užtikrins saugumą Jūsų namams. Siūlome kelias patikimas namų apsaugos sistemas, padėsiančias apsaugoti Jūsų turtą.

​Įsilaužimų į namus skaičius ​labai išauga ​karštuoju sezonu. Tad norėdami išvengti nemalonumų, būtinai pasirūpinkite patikima namų apsauga.​ Klaidinga manyti, kad apsaugos sistemos brangios, sunkiai instaliuojasi ir reikalauja daug kantrybės išmokti jomis naudotis. Technologijos​ tobulėja​,​ rinkoje esti​ įvairiausių apsaugos sistemų​, auga konkurencija, atsiranda masto ekonomija, sistemos parduodamos ​žemesnėmis kainomis, todėl asmeninis turtas vis dažniau saugomas patikimomis bei profesionaliomis priemonėmis. ​Bet kur būdami​ ​gal​ėsite​ stebėti, ka​s vyksta Jūsų namuose, kaip dirba ​sodininkas​, ar​ uždaryti garažo vartai ir taip toliau.